HOOLDUS.

Londa Professional on täiendanud ja uuendanud kogu oma sarja. Nagu lill vajab päiksepaistet ja vett, vajavad ka juuksed toitu, et püsida kaunid ja täis elujõudu. Mõjutatuna väliste tegurite ja ea poolt, võivad juuksed kaotada vitaalsuse, sära ja pehmuse. Uuenenud Londa Professional sarja võlusõnaks on uus tehnoloogia – Radialux Micro-Ions. Suunates hoolduse sinna, kus seda kõige enam vaja on, annavad meie nutikalt liikuvad Radialux Micro-Ions osakesed teaduslikult tõestatud tulemusi juuste koheselt terve ja särava välimuse saavutamiseks.

Radialux Micro-Ions tehnoloogia töötab nagu magneti külgetõmbejõud – selles kasutatakse positiivselt laetud koostisosi (+), mis reageerivad negatiivselt laetud kahjustunud juukseosadega (-), et taastada neutraalse laenguga keskkonda. Tehnoloogia on “nutikas” kahel põhjusel: see tunneb ära kahjustatud kohad ja piirkonnad, kus teie juuksed kõige enam hooldust vajavad. See tunneb ka ära kui palju teie juuksed hooldust vajavad – kui negatiivsed laengud on neutraliseeritud, ei koormata juukseid liigsete osakestega üle (ebavajaliku loputate välja).

Sarjas leidub hooldusi erinevatele juuksetüüpidele :

Color Radiance – värvitud juuste värvi ja läike säilitamiseks

example1 example1 example1

Visible Repair - juuksestruktuuri taastamiseks
example1 example1 example1 example1 example1 example1

Deep Moisture - niisutus kuivadele juustele
example1 example1 example1 example1

Impressive Volume - õhukestele juustele kohevuse andmiseks
example1 example1

Curl Definer - lokkis juustele
example1 example1

Scalp - erinevatele peanaha probleemidele
example1 example1 example1 example1 example1 example1 example1 example1

VIIMISTLUS.

Londa professional töötas välja kompaktse ja lihtsa kollektsiooni, kuhu kuuluvad ka Teie lemmiktooted. Kollektsiooni kuulub 25 toodet, mis on jagatud kasutusviisi järgi 4 ja hoidvuse järgi 5 kategooriasse, et võimaldada aTeil saavutada just selliseid tulemusi nagu soovite.Tooted ei muuda juukseid kleepuvaks ega rasvaseks, on lihtsalt väljapestavad ja kammitavad.